Hakkımızda

YuzMaskesi.net Hakkımızda

2019 yılında WordPress altyapısı ile blogumuz kurulmuştur. Kuruluş amacımız yüz maskesi hakkında kullanıcılara detaylı bilgiler sunarak, sağlıklı bir cilde kolay bir şekilde kavuşmalarıdır.

Yasal Haklar

  1. Unutulmamalıdır ki YuzMaskesi.net uluslararası yasalara aykırı ve telif haklarını çiğneyici içerikler paylaşmamaya çalışır. Paylaşımlarımızın telif haklarını ihlal ettiğini veya yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanız durumunda 15 ( on beş ) gün içerisinde sizlere dönüş sağlanacak ve gereken yapılacaktır.
  2. Sitemizin mevcut kitlesinin büyük bir çoğunluğu Türkiye Cumhuriyetinden gelmektedir. 5651. sayılı Türk Ceza Kanununa göre YuzMaskesi.net yer sağlayıcı adında hizmet vermektedir. Bu neden dolayı site yönetiminin içerikleri kontrol etme gibi bir yükümlülüğü yoktur. Yukarıda belirttiğimiz gibi, eğer haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız veya içeriklerde problem olduğunu düşünüyorsanız info@yuzmaskesi.net adresine mail göndermeniz durumunda 1.maddemizde belirttiğimiz süre ve mevzuat şartları içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Hakkımızda daha fazla bilgi talep ediyorsanız lütfen mail adreslerimizden bizlere ulaşınız.

 

YuzMaskesi.net adı altında yazarlık başvuruları için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Geniş konu yelpazesinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Eleştirileriniz veya önerileriniz için info@yuzmaskesi.net adresinden bize mail gönderebilirsiniz.